با اینکه با سایتهای زیادی تبادل لینک کردم آمار وب سایتم پایین است

البته اصل تبادل لینک موجب بالا رفتن alexa وب می شود .

ولی شیوه نادرست استفاده از آن موجب کاهش alexa و حتی هرزنامه نویس شناخته شدن توسط جستجو گرها می گردد

یکی از بزرگترین دلایلی که موجب قربانی شدن کاربران وب در زمینه وبلاگ نویسی می شود همین تبادل لینک می باشد.

کاربران عزیز باید دقت داشته باشند هیچ وقت یک سایت مهم و معتبر با بازدید کننده alexa بالا لینک یک وبلاگ نویس را تبادل لینک نمی کند . مگر سایتهایی که بخواهند از کاربران وبلاگ نویس به عنوان قربانی استفاده نمایند.

اما چطور می شود یک کاربر در تبادل لینک قربانی می شود.

به زبان ساده کاربری که لینک سایتی را در وبلاگش قرار می دهد و آن سایت هم لینک وبلاگ او را در سایتش قرار می دهد . بصورت زنجیر به هم گره می خورند لینک داده شده به عنوان در ورودی به هر یک از کاربرها تعریف می گردد حالا اگر وبلاگ ما دارای مطالب با ارزشی باشد هر کاربری که از سایت مقابل وارد وبلاگ ما بشود یک امتیاز به آن سایت داده می شود و این امر هم موجب بالا رفتن alexa سایتش می شود.اما اگر کاربری که از لینک وبلاگ ما وارد سایت مقابل می شود مطالبی که در آن سایت است ارزش مطالعه کردن نداشته باشد و از آن خارج شود از طرف جستجو گرها یک امتیاز منفی به وبلاگ شما داده می شود و باعث کاهش alexa شما می گردد اگر چه سایت مقابل دارای بازدید کننده بیش از یک میلیون نفر هم باشد.

پس دقت داشته باشید به وب سایت و وبلاگهایی لینک بدهید که کاربرانی که از سایت شما وارد آن می شوند مدتی صرف مطالعه مطالب آن کنند و گرنه شما نیز یک قربانی خواهید بود 

   + سینا احمدی - ٤:۱٥ ‎ب.ظ ; ۱۳٩٦/۱/٩

لینک دانلود نرم افزار لینک ساز